SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
215 000 €
(2 194 € / m²)
Satış
Atipik
2+
98 m²
Rua das Flores, Figueira da Foz

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Entdecken Sie diese 3-Zimmer-Wohnung an der charmanten Costa de Lavos, die sich derzeit in der Endphase der Renovierung befindet, nur 100 Meter vom St...

Diğer
Teklifin yaşı: 222günler
Güncellendi: 172günler

Yerellikler

Rua das Flores, Figueira da Foz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Homelusa Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar