SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
365 000 €
(5 984 € / m²)
Satış
2
2+
61 m²
Rua Primeiro de Maio, Faro

yatak odası2
düz61 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover the perfect balance between comfort, modernity, and quality of life in this elegant 2-bedroom apartment, located in an excellent development ...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Rua Primeiro de Maio, Faro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar