SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
450 000 €
(5 357 € / m²)
Satış
Atipik
2+
84 m²
Rua Ferreira Neto, Faro

yatak odasıatypical
düz84 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Entdecken Sie die perfekte Balance zwischen Komfort, Modernität und Lebensqualität in dieser eleganten 3-Zimmer-Wohnung in einer erstklassigen Wohnanl...

Diğer
Teklifin yaşı: 39günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Rua Ferreira Neto, Faro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CASAS DO SOTAVENTO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar