SUPA24
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Mutfak; mutfak aletleri, doğal ışık, modern stil
340 000 €
(3 864 € / m²)
Satış
3
2+
88 m²
Rua Prof. José Sousa Ferradeira, Faro

yatak odası3
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent 3-bedroom apartment, with 112 m² of living space, located in a highly sought-after area of Montenegro, in a prime location opposite a school...

Diğer
Teklifin yaşı: 78günler
Güncellendi: 70günler

Yerellikler

Rua Prof. José Sousa Ferradeira, Faro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Realty Art III

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar