SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
224 500 €
(2 363 € / m²)
Satış
3
1
95 m²
Rua dos Covões, Coimbra

yatak odası3
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT588577

We are pleased to present this excellent three-bedroom flat, with a total floor area of 114m², located in São Mar...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Rua dos Covões, Coimbra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Lisboa Time Oriente

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar