SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
245 000 €
(17 500 € / m²)
Satış
Atipik
1
14 m²
Praça do Junqueiro, Cascais

yatak odasıatypical
düz14 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the prestigious Praça do Junqueiro, just a few minutes from Carcavelos Beach, this is the last available T0 apartment for sale out of a tot...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Praça do Junqueiro, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Dreamline

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar