SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 520 000 €
(11 969 € / m²)
Satış
Atipik
2+
127 m²
Rua da Torre, Cascais

yatak odasıatypical
düz127 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 bedroom flat in Cascais and Estoril, renovated, with 127 m² of floor area and 136 m² of gross area, inserted in a private condominium with front sea...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua da Torre, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar