Teklifler listesi
70
70
70
1 380 000 €
(8 679 € / m²)
Satış
3
2+
159 m²
Rua Sampaio Bruno, Cascais
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
159 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Brand New 3-Bedroom Apartment with a 61 sqm Terrace | Parede (1 mins from the beach)
Searching for the right home is, at its core, looking for a spac...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Sampaio Bruno, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Lux
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Lux