SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 500 000 €
(13 208 € / m²)
Satış
4
2+
265 m²
Avenida Sabóia, Cascais

yatak odası4
düz265 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

4+1- bedroom apartment with terrace and sea view spans 360.1 sqm of refined living space. Designed for both comfort and sophistication, the layout fea...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Avenida Sabóia, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agency

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar