SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 450 000 €
(23 469 € / m²)
Satış
Atipik
2+
147 m²
Rua Marechal Carmona, Cascais

yatak odasıatypical
düz147 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-Bedroom Duplex Apartment - Bayview Atlantic, Cascais
Located within the prestigious Bayview Atlantic condominium, in the centre of Cascais, featurin...

Diğer
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rua Marechal Carmona, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SETTLERS Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar