SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 520 000 €
(12 562 € / m²)
Satış
2
2+
121 m²
Rua das Palmeiras, Cascais

yatak odası2
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Casas do Sol is the new residential condominium in Estoril with sea views, outdoor pool and private garden. Composed of three buildings - Avenida, Mae...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Rua das Palmeiras, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar