SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 500 000 €
(13 636 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
Rua das Palmeiras, Cascais

yatak odasıatypical
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

2 bedroom flat with 110 m2, balcony and 2 parking spaces, inserted in a new residential condominium in Estoril with sea view, outdoor pool and private...

Diğer
Teklifin yaşı: 75günler
Güncellendi: 63günler

Yerellikler

Rua das Palmeiras, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar