SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
490 000 €
(6 447 € / m²)
Satış
2
1
76 m²
Praceta das Narcejas, Cascais

yatak odası2
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dieses lichtdurchflutete Apartment mit zwei Schlafzimmern in Cascais bietet die perfekte Balance zwischen Komfort, modernem Stil und Investitionspoten...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasDoğal ışıkAçık yaşam alanıAyrı tuvaletBanyo

döşenmiş
Teklifin yaşı: 123günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Praceta das Narcejas, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

John Taylor Lisbon

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar