SUPA24
1 300 000 €
(7 303 € / m²)
Satış
3
2+
178 m²
Rua Costa Pinto, Cascais

yatak odası3
düz178 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom apartment in the heart of Monte Estoril. Situated between Estoril and Cascais, Monte Estoril is considered a noble neighborhood. With many ...

Diğer
Teklifin yaşı: 182günler
Güncellendi: 55günler

Yerellikler

Rua Costa Pinto, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

RealFolio

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar