SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
590 000 €
(8 310 € / m²)
Satış
1
1
71 m²
Rua Costa Pinto, Cascais

yatak odası1
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 Bedroom Duplex apartment in the heart of Monte Estoril. Situated between Estoril and Cascais, Monte Estoril is considered a noble neighborhood. Wit...

Diğer
Teklifin yaşı: 181günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

Rua Costa Pinto, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

RealFolio

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar