SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
845 000 €
(8 204 € / m²)
Satış
2
2+
103 m²
Avenida do Loureiro, Cascais

yatak odası2
düz103 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedroom apartment with 103 sq m, balcony of 6 sq m, 2 parking spaces and storage area, inserted in a new residential project to be born in the cente...

Diğer
Teklifin yaşı: 184günler
Güncellendi: 57günler

Yerellikler

Avenida do Loureiro, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar