Teklifler listesi
31
31
31
490 000 €
(4 757 € / m²)
Satış
3
2+
103 m²
Rua Francisco Roquete, Cascais
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
103 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
We present this excellent, renovated 3-bedroom apartment located in the prestigious Pai do Vento area of Cascais.
With a generous 105 m² area, this p...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
288günler
Güncellendi:
30günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Francisco Roquete, Cascais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.