SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 000 €
(2 123 € / m²)
Satış
3
2+
106 m²
Rua 15 de Agosto, Caldas da Rainha

yatak odası3
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Introducing this fantastic 3-bedroom apartment, ideal for those seeking space, functionality, and quality of life in Caldas da Rainha.

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Rua 15 de Agosto, Caldas da Rainha
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Porta Sim

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar