SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
230 000 €
(2 212 € / m²)
Satış
Atipik
2+
104 m²
Rua Conselheiro Lobato, Braga

yatak odasıatypical
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A T3 care, central and ready to receive a new family!3 Bedroom Apartment - Low Price!Braga, São Lázaro230000 EURT3 in excellent condition- Equipped ki...

Diğer
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 67günler

Yerellikler

Rua Conselheiro Lobato, Braga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Move

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar