SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
380 000 €
(2 969 € / m²)
Satış
Atipik
2+
128 m²
Avenida do Covedêlo, Braga

yatak odasıatypical
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We present the last available apartments in the exclusive PRIVATE CONDOMINIUM, an excellence development located in Celeirós, one of the most sought-a...

Diğer
Teklifin yaşı: 64günler
Güncellendi: 38günler

Yerellikler

Avenida do Covedêlo, Braga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Move

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar