SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
410 000 €
(3 361 € / m²)
Satış
3
2+
122 m²
Braga

yatak odası3
düz122 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

For Sale: NEW 3-bedroom apartment with 112.67sqm of living space in Maximinos, Braga! The apartment comprises a furnished kitchen; open-plan living ro...

Diğer
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Braga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Inova Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar