SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 000 €
(4 091 € / m²)
Satış
2
1
55 m²
Rua Bartolomeu Dias, Barreiro

yatak odası2
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-Bedroom Apartment in Barreiro: Location near the HospitalDreamTeam Imobiliária presents this 2-bedroom apartment, located on the ground floor of a b...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Bartolomeu Dias, Barreiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DREAM TEAM Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar