Teklifler listesi
15
15
15
180 000 €
(3 158 € / m²)
Satış
2
1
57 m²
Rua Egas Moniz, Barreiro
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
57 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT582017
Fully Renovated One-Bedroom Apartment – Lavradio, Barreiro
Discover this charming one-bedroom apartment, locat...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
71günler
Güncellendi:
71günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Egas Moniz, Barreiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.