Teklifler listesi
23
23
23
290 000 €
(4 265 € / m²)
Satış
2
1
68 m²
Avenida do Parque da Cidade, Barreiro
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
68 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Discover this charming renovated apartment, located in Alto do Seixalinho, Barreiro.
This property is ideal for those seeking comfort and modernity i...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Açık yaşam alanı
Mutfak aletleri
Çamaşır makinesi
Su ısıtıcı
Yeniden yapılandırmadan sonra
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
156günler
Güncellendi:
65günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida do Parque da Cidade, Barreiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Pirâmide das Kasas II
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Pirâmide das Kasas II