SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
294 000 €
(2 130 € / m²)
Satış
2
1
138 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

yatak odası2
düz138 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T2 com uma área total de 138 m2, situado na Azambuja. Localizado em zona residencial consolidada, o imóvel fica próximo aos principais po...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar