SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
300 000 €
(2 586 € / m²)
Satış
2
1
116 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

yatak odası2
düz116 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T2 com uma área total de 116 m², situado em Azambuja

O imóvel está localizado próximo à zona de comércio, serviços e escolas

Diğer
Teklifin yaşı: 121günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 NextLevel

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar