Teklifler listesi
66
66
66
315 000 €
(1 667 € / m²)
Satış
3
2+
189 m²
Rua da Aviação Naval, Aveiro
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
189 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
3-Bedroom Duplex Apartment in the Center of Aveiro
Do you dream of living in a place where comfort, elegance, and practicality converge? We present t...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Doğal ışık
Güvenlik
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
493günler
Güncellendi:
492günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Aviação Naval, Aveiro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Realty Art VI
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Realty Art VI