Teklifler listesi
389 000 €
(2 819 € / m²)
Satış
3
2+
138 m²
Avenida São Jorge da Mina, Amadora
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
138 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento com 138 m2 de área bruta privativa + 29 m2 de área bruta dependente.
Área social composta por hall de entrada com 1 casa de banho, sala ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ahşap zemin
Kaldırım
Su ısıtıcı
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
492günler
Güncellendi:
491günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida São Jorge da Mina, Amadora
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Realty Art M&J
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Realty Art M&J