SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
516 000 €
(3 880 € / m²)
Satış
2
2+
133 m²
Rua Vitor Damas, Amadora

yatak odası2
düz133 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ ABRIL 2026 Apartamento T2 com uma área total de 98 metros quadrados, situado na freguesia da Venteira, Amadora. Inserido no 1º ...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Vitor Damas, Amadora
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar