SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
289 000 €
(4 983 € / m²)
Satış
Atipik
1
58 m²
Avenida Dom João V, Amadora

yatak odasıatypical
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fully Renovated 2-Bedroom Apartment in Damaia / Next to Portas de Benfica We present this fantastic fully renovated 2-bedroom apartment, located on Av...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Avenida Dom João V, Amadora
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Latina II

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar