SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
329 000 €
(3 871 € / m²)
Satış
3
2+
85 m²
Rua Catarina Eufémia, Amadora

yatak odası3
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom Apartment Fully Remodeled - Damaia de Cima Excellent apartment completely renovated with 85sqm, located in Catarina Eufémia Street, in Amado...

Diğer
Teklifin yaşı: 124günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Rua Catarina Eufémia, Amadora
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar