SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
275 000 €
(5 392 € / m²)
Satış
3
2+
51 m²
Rua Elias Garcia, Almada

yatak odası3
düz51 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Visits on May 9th, Saturday from 10 AM to 12 AM.

Renovated 3-Bedroom Apartment Comfort and Modernity in the Heart of Almada

Discover this charmi...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraAçık yaşam alanıDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Rua Elias Garcia, Almada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Tipy Family Boulevard

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar