SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
425 000 €
(4 570 € / m²)
Satış
2
2+
93 m²
Rua Dom Diniz, Almada

yatak odası2
düz93 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T2 em Almada, composto por: duas suítes com casa de banho privativa e uma casa de banho comum, totalizando três casas de banho; sala de e...

Diğer
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Rua Dom Diniz, Almada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

SAFTI

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar