SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
315 000 €
(4 375 € / m²)
Satış
Atipik
1
72 m²
Rua Augusto Maria da Silveira, Almada

yatak odasıatypical
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-Zimmer-Wohnung - Cova da Piedade - Komplett renoviert
(UMBAUARBEITEN IN ARBEIT - TYPISCHE UMBAUBILDER)
Immobilienmakler zu sein bedeutet nicht nur, ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraAyrı mutfakÇamaşır makinesiMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 72günler
Güncellendi: 72günler

Yerellikler

Rua Augusto Maria da Silveira, Almada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

C&F Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar