Teklifler listesi
29
29
29
249 000 €
(3 609 € / m²)
Satış
Atipik
1
69 m²
Rua da Bela Vista, Almada
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
69 m²
banyolar
Çevir İngilizce
T2-Wohnung, gelegen in Monte da Caparica, in einem Wohngebiet mit Handel, Dienstleistungen und Verkehrsanbindungen.
Die Immobilie bietet eine funktio...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
94günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Bela Vista, Almada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.