Teklifler listesi
5
337 000 €
(2 718 € / m²)
Satış
3
2+
124 m²
Praceta Gaspar Corte Real, Alenquer
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
124 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
IMÓVEL ARRENDADO ATÉ ABRIL 2026 Apartamento T3 com uma área total de 124 m2, situado no Carregado, Alenquer. Com ótimos acessos, a proximidade à A1...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
9günler
Güncellendi:
9günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Praceta Gaspar Corte Real, Alenquer
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.