SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
320 000 €
(5 614 € / m²)
Satış
Atipik
1
57 m²
Rua da Charneca, Alcobaça

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T1 Vista mar, 1 dormitorio, baño, balcón, cocina equipada, 1 plaza de garaje, trastero.piscina, comunidad cerrada.REF: APA_2035 Caracterís...

Diğer
Teklifin yaşı: 86günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rua da Charneca, Alcobaça
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Expertimo Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar