SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
600 000 €
(7 317 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Rua Torre da Medronheira, Albufeira

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Neue und moderne Penthouse-Wohnung mit 2 Schlafzimmern, mit großer Terrasse, Meerblick, Garage und Swimmingpool, in einer ruhigen Gegend, 700 Meter vo...

Diğer
Teklifin yaşı: 43günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rua Torre da Medronheira, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Ocean House -Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar