SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
395 000 €
(7 182 € / m²)
Satış
1
1
55 m²
Travessa da Liberdade, Albufeira

yatak odası1
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

One-bedroom apartment in Albufeira Marina with a swimming pool, garage and AL licence. Fully furnished and equipped, with air conditioning and south-f...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Travessa da Liberdade, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

NovusMed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar