Teklifler listesi
47
47
47
450 000 €
(5 000 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
Rua da Oficina, Albufeira
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
90 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Two-bedroom apartment with view to the sea, garage and swimming pool, located in the condominium "Vale Parra Village" in the area of Vale de Parra.
C...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
50günler
Güncellendi:
50günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Oficina, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Realty Art
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Realty Art