SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
260 000 €
(3 662 € / m²)
Satış
1
1
71 m²
Travessa da Liberdade, Albufeira

yatak odası1
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 Bedroom Renovated Apartment - Montechoro, Albufeira Fully renovated 1-bedroom apartment located in Montechoro, Albufeira. The property comprises a...

Diğer
Teklifin yaşı: 65günler
Güncellendi: 52günler

Yerellikler

Travessa da Liberdade, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Gestalambre

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar