SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
290 000 €
(4 203 € / m²)
Satış
2
1
69 m²
Rua Fernando Pessoa, Albufeira

yatak odası2
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 Bedroom Apartment with Sea View and Pool - The Perfect Getaway in the Heart of AlbufeiraAre you looking for an apartment where the sea is your close...

Diğer
Teklifin yaşı: 93günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Fernando Pessoa, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tripalgarve Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar