SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
650 000 €
(4 221 € / m²)
Satış
Atipik
2+
154 m²
Travessa da Liberdade, Albufeira

yatak odasıatypical
düz154 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exklusiv: Diese herrliche, 242 m² große Penthouse-Wohnung befindet sich in einer der beliebtesten Wohnanlagen Albufeiras und verfügt über eine voll au...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriDoğal ışıkAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 155günler
Güncellendi: 155günler

Yerellikler

Travessa da Liberdade, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Portugal Investe - Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar