SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
279 000 €
(4 103 € / m²)
Satış
Atipik
1
68 m²
Travessa da Liberdade, Albufeira

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 bedroom flat for sale furnished and equipped in Albufeira.
Its location is a strong point, in a central area of the city, close to all the services ...

Diğer
Teklifin yaşı: 205günler
Güncellendi: 163günler

Yerellikler

Travessa da Liberdade, Albufeira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Orbial - Imobiliaria - Real Estate - Immobiliere

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar