SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
390 000 PLN
(8 864 PLN / m²)
Satış
2
1
44 m²
Wrocławska, Zielona Góra

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

TYLKO W LDK NIERUCHOMOŚCIMieszkanie 44 m² po remoncie z komórką lokatorską - centrum Zielonej GóryNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m² z komórką...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraAçık yaşam alanı

Parametreler

Mülkiyet:
Kişisel
Isıtma tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı: 104günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Wrocławska, Zielona Góra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

LDK Nieruchomości LDK NIERUCHOMOŚCI

Aneta Klorek-Górna

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar