SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
368 360 PLN
(5 756 PLN / m²)
Satış
3
1
64 m²
Sieradzka, Zduńska Wola

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Przytulne i funkcjonalne 3 pokoje z loggią - Zduńska Wola, ul. SieradzkaSzukasz mieszkania, które od razu daje poczucie „domu”, a jednocześnie pozwala...

zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Sieradzka, Zduńska Wola
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SEMPRE

Beata Puk

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar