SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
748 825 PLN
(13 867 PLN / m²)
Satış
3
1
54 m²
Jarocińska, Wrocław

yatak odası3
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

0% prowizji | 0% podatku PCC Lokal nr 5 – 54,09 m² | 3 pokoje | parter | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,09 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Jarocińska, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GRADIAM Nieruchomosci GRADIAM NIERUCHOMOSCI

Monika Janusz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar