SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 040 000 PLN
(10 833 PLN / m²)
Satış
5
2+
96 m²
Stefana Żeromskiego, Wrocław

yatak odası5
düz96 m²
banyolar2+

Jakub Kruszyński
tel. 602 101 602
Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Nier...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 34günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Stefana Żeromskiego, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Jakub Kruszyński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar