SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
729 000 PLN
(13 755 PLN / m²)
Satış
4
1
53 m²
Plac Biskupa Nankiera, Wrocław

yatak odası4
düz53 m²
banyolar1

Kamil Swatowski
tel. 602 101 602
Tylko w SDP Nieruchomości.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które może być...

zemin:
4. zemin 4
Teklifin yaşı: 32günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Plac Biskupa Nankiera, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Kamil Swatowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar