SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
499 000 PLN
(12 475 PLN / m²)
Satış
1
1
40 m²
Buforowa, Wrocław

yatak odası1
düz40 m²
banyolar1

Konrad Rakowiecki
tel. 602 101 602
Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej.

Diğer
Teklifin yaşı: 33günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Buforowa, Wrocław
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SDP Nieruchomości

Konrad Rakowiecki

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar